Zajęcia

KSGA Legion Warszawa

W KSGA Legion Warszawa zapewniamy najlepsze warunki treningu i rozwoju zarówno dziewczynkom rozpoczynającym swoją przygodę z gimnastyką artystyczną, fitness’em czy tańcem. Zarówno tym młodszym, dopiero zaczynającym przygodę ze sportem jak i starszym, doświadczonym zawodniczkom. Proponujemy zajęcia o zróżnicowanym stopniu zaawansowania dostosowanym do możliwości i umiejętności każdej dziewczynki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych zajęć !

Gimnastyka Artystyczna

Gimnastyka artystyczna jest jedną z najpiękniejszych i jednocześnie jedną z trudniejszych olimpijskich dyscyplin sportowych – od najlepszych wymaga lat ćwiczeń… Jest sportem pełnym wdzięku i piękna, ale też wymagającym zaangażowania i poświęcenia od zawodniczek. Kształtuje piękną sylwetkę, uczy gracji, wyrabia kondycję i siłę charakteru. Jak każdy sport uczy zasad fair play.

Gimnastyczki do podkładu muzycznego wykonują układy taneczno – gimnastyczno – akrobatyczne z przyborami: skakanką, obręczą, piłką, maczugami oraz wstążką. Sport uprawiany jest przez dziewczynki w wieku od około 3,5 do 24 lat.

Grupy treningowe

Mini – dziewczynki 3,5-6lat początkujące lub kontynuujące treningi 

Junior – dziewczynki 6lat+ początkujące lub kontynuujące treningi 

Zaawansowana – dziewczynki o szczególnych predyspozycjach początkujące lub  kontynuujące treningi 

Zawodnicza – kadra zawodnicza klubu