O nas

KSGA Legion Warszawa

KSGA Legion Warszawa – Klub Sportowy Gimnastyki Artystycznej Legion Warszawa specjalizuje się w szkoleniu zawodniczek gimnastyki artystycznej. Jest jednym z największych klubów gimnastycznych w Polsce, zrzeszając ponad 1000 uczestników zajęć. W 2020, 2022 i 2023 roku klub zajął I miejsce w systemie sportu ministerstwa zdobywając tytuł najlepszego polskiego klubu Gimnastyki Artystycznej.

W KSGA Legion Warszawa zapewniamy najlepsze warunki treningu i rozwoju zarówno tym rozpoczynającym swoją przygodę z gimnastyką artystyczną, jak i starszym, doświadczonym zawodniczkom. Proponujemy zajęcia o zróżnicowanym stopniu zaawansowania dostosowanym do możliwości i umiejętności każdej dziewczynki. Każda traktowana jest indywidualnie, w każdej widzimy przyszłą gwiazdę sportu.

Zawodniczki naszego klubu od lat są powoływane do Kadry Narodowej i Kadry Mazowsza w gimnastyce artystycznej. Zdobywają najwyższe miejsca w zawodach rangi ogólnopolskiej i wojewódzkiej.

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Gimnastyki Artystycznej Legion Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa.

Zarząd Klubu

Jakub Woźniak

Prezes

 

 

Aleksandra Woźniak

Sekretarz

Inga Buczyńska

Skarbnik