Szanowni Państwo!

Z dumą informujemy o przystąpieniu naszego klubu do realizacji  programu „Szkolenie i Współzawodnictwo Dzieci i Młodzieży” organizowanego przez Biuro Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy na rok 2026. W ramach realizacji zadania, szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Gimnastyki Artystycznej Legion-Warszawa współfinansować będzie m.st. Warszawa.

Dzięki otrzymanemu wsparciu klub będzie starał się zapewnić najwyższą jakość szkolenia na każdym poziomie zaawansowania oraz walczyć o najwyższe miejsca zawodach rangi ogólnopolskiej.

Pozdrawiamy i do zobaczenia na zajęciach

Dziękujemy Miasto Warszawa!