Ogromnym sukcesem dla Reprezentacji Polski, zakończyły się I Mistrzostwa Świata Juniorek, które odbyły się w dniach 19-21 lipca w Moskwie! Zbiorówka juniorek, w skład której wchodzą aż cztery nasze zawodniczki, wywalczyła 5 miejsce w finale układu ze wstążkami!! Jest to historyczny wynik dla całej gimnastyki artystycznej w Polsce. Reprezentantki Polski uplasowały się tuż za zespołami Rosji, Białorusi, Izraela oraz Hiszpanii. W wieloboju klasyfikacji nasza „zbiorówka” zajęła bardzo wysokie, 11 miejsce, wśród 33 zespołów z całego świata! W klasyfikacji drużyn, Polska uplasowała się na 14 miejscu! Skład drużyny: Zbiorówka – Anna Rybałko, Julia Wierzba, Julia Wojciechowska, Liwia Krzyżanowska, Oliwia Motyka – Radłowska (SP 220), Magdalena Szewczuk (PM Syrena) Indywidualistki – Laura Osada (SGA Gdynia), Emilia Komarewicz (PTG Sokół) Trenerem Kadry Narodowej Juniorek w układach zespołowych jest nasz trener, Inga Buczyńska. Ogromne gratulacje dla całej Reprezentacji za tak wspaniałe rezultaty!