Najważniejszą imprezą pierwszego półrocza były niezaprzeczalnie Mistrzostwa Europy, które odbyły się na początku czerwca w Guadalajarze. Powołanie do reprezentowania Polski otrzymały aż dwie nasze zawodniczki: Alicja Dobrołęcka (juniorki) oraz Michalina Nicpoń (zbiorówka seniorek)

Reprezentacja Polski (juniorki + zbiorowka) w klasyfikacji drużynowej, uplasowały się na 12 miejscu ?
Alicja Dobrołęcka zaprezentowała 4 bardzo dobre układy, uzyskując najwyższą notę za obręcz, 14.85 ???❤️
Reprezentacja Polski w układach zespołowych, w składzie z naszą zawodniczką, Michaliną Nicpoń, uplasowały się na 11 miejscu w wieloboju ? Zbiorowka wywalczyła tez fantastyczne, 7 miejsce w finale układu z obręczami ???
Były to trzy dni, przepełnione pozytywnymi emocjami ? Do Polski wracamy z nowymi doświadczeniami oraz energią do pracy i podejmowania dalszych wyzwań ?