W naszym klubie - najważniejsze są dzieci! - motto SG "Legion"

Przegląd najnowszych wiadomości...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Poprzedni Następny

Transmisja internetowa z zawodów W Katowicach - Ca…

Transmisja internetowa z zawodów W Katowicach - Carramba Cup: 27.02 - 1.03

Transmisja on-line z zawodów Carramba Cup - Katowice, 27.02 - 1.03 25.02       Zapraszamy na transmisję! Rozpoczynamy już w piątek, 27 lutego   starty naszych zawodniczek: Zuzanna Olszewska (numer na liście...

Czytaj więcej

Fotoreportaż z zawodów w Jelgawie...

Fotoreportaż z zawodów w Jelgawie...

Fotoreportaż z zawodów w Jelgawie (Łotwa) 16.02   Zapraszam Państwa do obejrzenia pięknego fotoreportaży z zawodów w Jelgawie (Łotwa), na których wspaniale zaprezentowały się nasze zawodniczki. Zdjęcia zrobił...

Czytaj więcej

Kalendarze Klubowe na 2015 rok!

Kalendarze Klubowe na 2015 rok!

Kalendarze klubowe na 2015 rok - nareszcie są! 10.02   Z pewnym opóźnieniem... ale w końcu są! nasze klubowe kalendarze na 2015 rok. To klasyczne, trzyczęściowe kalendarze z...

Czytaj więcej

Galeria zdjęć z Jelgavy

Galeria zdjęć z Jelgavy

Pierwsze zdjęcia z zawodów w Jelgavie 6.02   Zapraszamy do obejrzenia pierwszych kilku migawek - zdjęć z zawodów w Jelgavie. Galeria dostępna jest na naszej stronie Facebooka... Jeszcze raz...

Czytaj więcej

Szczęściara miesiąca LUTY to...

Szczęściara miesiąca LUTY to...

Szczęściarz miesiąca LUTY 20015 roku - wynik losowania "Szczęściarza Miesiąca" KSGA Legion Warszawa... 2.01   W dniu 2 lutego, zgodnie z regulaminem - odbyło się losowanie w naszej...

Czytaj więcej

Wideo...Ferie zimowe w KSGA Legion Warszawa - taki…

Wideo...Ferie zimowe w KSGA Legion Warszawa - takie były!

Zajęcia sportowe w czasie ferii zimowych 2015 - chwila retrospekcji... 2.02   Ferie zimowe - wspaniały czas dla dzieci... Choć wiele dziewczynek wyjechało, w tym część na nasze...

Czytaj więcej

Wyniki zawodów w Jelgawie - 2 srebrne medale!

Wyniki zawodów w Jelgawie - 2 srebrne medale!

Wyniki z zawodów w Jelgawie - Łotwa, 31.01 - 1.02 2.02   Nasza drużyna w składzie:  Wojciechowska Julia Anna Szczygieł Alicja Dobrołęcka Michalina Nicpoń Dominika Kożyczkowska Jessica Paraszczak Victoria...

Czytaj więcej

Nowe funkcjonalności - media społecznościowe

Nowe funkcjonalności - media społecznościowe

Przyciski mediów społecznościowych na portalu KSGA Legion Warszawa 21.01   Szanowni Państwo, Publikacje udostępniane na stronach portalu klubowego - zostały uzupełnione o nową funkcjonalność. Nad i...

Czytaj więcej

Nowe płytki DVD dostępne!

Nowe płytki DVD dostępne!

Płytki DVD z zapisem występów gimnastyczek KSGA Legion Warszawa - zapraszamy do nabycia! 9.01   W klubowym sklepie pojawiły się ostatnio kolejne płytki z zapisem występów naszych gimnastyczek...

Czytaj więcej

Mamy złoto! II Turniej w układach zespołowych

Mamy złoto! II Turniej w układach zespołowych

Złoty medal dla drużyny KSGA Legion Warszawa na II Turnieju w układach zespołowych w gimnastyce artystycznej! 6.12   Szanowni Państwo - nasza drużyna w składzie: Rozalia Złakowska...

Czytaj więcej
 

 

W naszym klubie - najważniejsze są dzieci! - motto SG "Legion"

Wielka Loteria "Szczęściarz Miesiąca" - w lutym szczęśliwcen jest Sandra Trzcinka!

Nasza zawodniczka - Alicja Dobrołęcka - w Kadrze Narodowej PZG! Gratulacje!!!

Alicja Dobrołęcka i Jessika Paraszczak - zdobyły srebrne medale zawodów w Jełgawie (Łotwa) na zawodach "Baltic Flower" - czytaj więcej w newsach !

 

Zapraszamy na zajęcia z gimnastyki artystycznej oraz fitness sportowego (zajęcia fitness prowadzone są pod patronatem Akademii Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak).

KSGA Legion Warszawa - najlepszy klub gimnastyki w Warszawie!

 

Jeśli potrzebujesz nabyć skakankę, napalcówki, strój dla dziecka... albo kubek z logo Klubu - zapraszamy do naszego klubowego Sklepu!

Zapraszamy dziewczynki w wieku od 4 lat na zajęcia gimnastyki artystycznej i fitness sportowego!

 

UWAGA! mamy zniżki dla wszystkich z klubu LEGION Warszawa na zakupy w sklepie WIKA (W-wa, ul. Płocka 34)

Uzupełnienie i ozdobienie kostiumu o kryształki Svarowskiego, materiały, siateczki... Wszyscy, którzy przeszli przez proces tworzenia kostiumu dla zawodniczki znają koszty "wyposażenia" dziecka w piękną kreację na zawody.... Z przyjemnością informujemy Państwa, że nasz Klub uzgodnił zniżki przy zakupach w sklepie WIKA (Warszawa, ul. Płocka 34)!

Każda osoba, powołująca się na Klub "Legion" Warszawa (oraz podająca nazwisko dziecka trenującego w naszym Klubie) otrzymuje automatycznie 5% zniżki na dokonywane zakupy!!!

Przy większej ilości zakupów - Klub będzie w stanie otrzymać jeszcze większe rabaty. Zapraszamy więc do przypominania o Klubie "Legion" Warszawa przy każdych zakupach w firmie WIKA - dla korzyści nas wszystkich!
Informacje o sklepie można znaleźć pod adresem www:  http://www.wika.pl/

Zapraszamy do oglądania zdjęć - w galeriach na stronie www oraz Facebooku!

Zobacz nasze PROMOCJE!  Pierwsze zajęcia - zawsze bezpłatne!

Zapraszamy!!!          Szczegóły w menu: "NABORY 2014 / 2015"

 

UWAGA:

Klub oferuje realizację pokazów gimnastycznych, występów tanecznych z elementami akrobatyki, tanecznych układów grupowych. Mogą one uświetnić imprezy publiczne, być doskonałą reklamą dla wielu produktów, czy też doskonałym uzupełnieniem imprez: publicznych, rozrywkowych, sportowych...

Zainteresowane pokazami osoby/firmy - prosimy o kontakt z Klubem.

Zapraszamy do kontaktu firmy zainteresowane współpracą reklamową - chętnie nawiążemy współpracę w zamian za sponsoring klubu.

 

Nadchodzące zawody i imprezy gimnastyczne...

 • 1
 • 2
Poprzedni Następny

niedziela, marzec 01, 2015

Strona główna

KSGA "Legion" Warszawa - gimnastyka artystyczna

KSGA LEGION Warszawa - najlepszy klub gimnastyczny w Warszawie!

 

Klub Sportowy Gimnastyki Artystycznej "LEGION" Warszawa (nazywany w skrócie Stowarzyszenie Gimnastyczne "Legion" Warszawa, lub jeszcze krócej - KSGA "Legion" Warszawa) - jest klubem sportowym, specjalizującym się w szkoleniu zawodniczek w gimnastyce artystycznej, a obecnie także w fitness sportowym. Trenujemy dziewczynki w różnych kategoriach wiekowych, poczynając od dziewczynek w wieku 4 lat. Klub poprzez swoją nazwę nawiązuje także do miasta Legionowo, z którym był blisko związany w początkowym okresie działania... Obecnie Klub ma swoja siedzibę w Warszawie.

Klub został utworzony, aby dziewczynki z Warszawy, a także jej okolic, mogły odnaleźć Klub, który jest tylko dla Nich. Klub, który chce stworzyć trenującym dziewczynkom najlepsze możliwe warunki do rozwoju w tej pięknej dyscyplinie sportowej. Każda dziewczynka traktowana jest indywidualnie. Naszym celem jest trenować i rozwijać ich talenty - pracą i zaangażowaniem, dobrą organizacją zajęć i profesjonalną kadrą trenerską. Bliska współpraca z rodzicami oraz stałe dostrzeganie potrzeb dzieci pozwoliła także na zbudowanie świetnych relacji i doskonałej atmosfery wewnątrz Klubu. Nasz Klub - to nie tylko ćwiczenia na sali gimnastycznej, ale także miejsce dla świetnej zabawy, nawiązywania przyjaźni i wspaniały sposób spędzania czasu. Zostało to dostrzeżone - obecnie w Klubie trenują najlepsze zawodniczki Warszawy! W 2014 roku - nasza zawodniczka została przyjęta do Kadry Narodowej juniorów w gimnastyce artystycznej!

Staramy się bardzo, aby nasze motto - "W naszym Klubie - dzieci są najważniejsze!" - to nie były puste słowa.

Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy od lat związani z gimnastyką artystyczną. W naszym Klubie trenują utalentowane zawodniczki, zaliczane do najlepszych w Polsce, odnoszące sukcesy w rywalizacji ogólnopolskiej i międzynarodowej. Ich osiągnięcia są przedstawione w osobnej zakładce naszej strony www.

Klub zapewnia możliwość startu w ważnych zawodach w kraju i zagranicą, promuje gimnastykę artystyczną poprzez występy i pokazy układów gimnastycznych naszych gimnastyczek na festynach i imprezach publicznych. Klub organizuje również własne pokazy i zawody klubowe. W lecie, corocznie, jest organizowany dla naszych gimnastyczek obóz treningowy. Staramy się, aby wszystkie dziewczynki trenujące w Klubie miały wiele okazji do zaprezentowania swoich umiejętności oraz miały nagrodę w uznaniu i brawach publiczności za ciężką pracę na treningach.

Otwieramy grupy fitness sportowego!!! pod patronatem Akademii Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak - wielokrotnej mistrzyni Polski i Świata. W kwietniu 2014 roku zdobyliśmy srebrny i brązowy medal na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski WWF i WBBF!

 

Ogląda nas:

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

 

QR wizytówka Klubu
www, FB, tel, e-mail

Odwiedziło nas...

Dziś2
Wczoraj142
W tygodniu804
W miesiącu2
Razem...33485

Spotkajmy się na FB

Scroll to top