W naszym klubie - najważniejsze są dzieci! - motto SG "Legion"

Przegląd najnowszych wiadomości...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Poprzedni Następny

Będziemy tu: Piknik Edukacyjny w SP w Jó…

Będziemy tu: Piknik Edukacyjny w SP w Józefowie ul.  Szkolna 62

Występy KSGA Legion w Szkole Podstawowej w Józefowie (k. Nieporętu) - Piknik edukacyjny 6.09 (sobota) 31.08   Zapraszamy 6 września (sobota) na Piknik Edukacyjny do Szkoły Podstawowej w...

Czytaj więcej

Zaczynamy od 1.09! Przeczytaj szczegóły …

Zaczynamy od 1.09! Przeczytaj szczegóły dla poszczególnych szkół

Plan zajęć dla grup w KSGA Legion Warszawa 26.08   Na naszej stronie www, w menu "Plan zajęć" - jest już dostępny aktualny od 1 września plan zajęć...

Czytaj więcej

Zawodniczka KSGA Legion w Kadrze Narodow…

Zawodniczka KSGA Legion w Kadrze Narodowej!

Jessika Paraszczak - w Kadrze Narodowej juniorów PZG w gimnastyce artystycznej! 26.08   Nasza zawodniczka - w składzie Kadry Narodowej Polskiego Związku Gimnastycznego! Wielkie gratulacje dla Jessiki...

Czytaj więcej

Dni otwarte Klubu!

Dni otwarte Klubu!

Dni Otwarte w KSGA Legion Warszawa - zapraszamy! 24.08   Zapraszamy na zajęcia i dni otwarte! Szczegóły poniżej... Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zajęciami - szczególnie dziewczynki, które chciałby rozpocząć...

Czytaj więcej

Legionowe gimnastyczne Lato w Warszawie!

Legionowe gimnastyczne Lato w Warszawie!

Pierwszy tydzień treningów i zabawy - za nami! 22.08   Za nami już pierwszy tydzień Lata w mieście z gimnastyką! - zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w kolejnym tygodniu...

Czytaj więcej

Napisali o Nas!

Napisali o Nas!

Dzień Gocławia z KSGA Legion Warszawa! 12.08 Minął zaledwie rok, odkąd Nasz Klub funkcjonuje w Warszawie - ale już staliśmy sie aktywnym członkiem i współanimatorem wydarzeń i...

Czytaj więcej

Nabory - Zapraszamy!

Nabory - Zapraszamy!

Informacja o naborach i zajęciach w nowym roku szkolnym 2014/15 11.08   Zapraszamy dziewczynki do uczestnictwa w naszych zajęciach gimnastycznych! KSGA Legion-Warszawa - to najlepszy klub gimnastyki artystycznej...

Czytaj więcej

Zdjęcia z obozu w Wieliczce!

Zdjęcia z obozu w Wieliczce!

Zapraszam do obejrzenia pierwszych zdjęć z obozu... 3.08   Pierwsze zdjęcia z obozu już dotarły - zapraszam do oglądania! Otrzymaliśmy je od Pani Kamili Złakowskiej - dziękujemy! I...

Czytaj więcej

Dzień Gocławia - podziekowanie dla Klubu

Dzień Gocławia - podziekowanie dla Klubu

Podziękowanie od KK "Gocław" za uczestnictwo KSGA Legion Warszawa w obchodach "Dnia Gocławia"! 17.07   Miło mi poinformować, że po naszym występie w trakcie "Dnia Gocławia", otrzymaliśmy od...

Czytaj więcej
 

 

W naszym klubie - najważniejsze są dzieci! - motto SG "Legion"

NABORY !!!   NABORY !!!   NABORY!!!

ZAPRASZAMY  NA DNI OTWARTE KLUBU

Nabory na zajęcia w roku szkolnym 2014/15 - zapraszamy do nas na zajęcia już od drugiej połowy sierpnia - sprawdźcie PROMOCJE!!!

Zapraszamy na dni otwarte - zobacz informacje w zakładce menu "Nabory 2014/15"

Nasza zawodniczka - Jessika Paraszczak - w Kadrze Narodowej juniorów PZG! Gratulacje!!!

Zapraszamy na zajęcia z gimnastyki artystycznej oraz fitness sportowego (zajęcia fitness prowadzone są pod patronatem Akademii Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak).

Prowadzimy cały czas nowe nabory! Zapraszamy do Hali Sportowej przy XXIII L.O., lub dowolnego innego miejsca, gdzie prowadzimy zajęcia! Informacje o nas i lokalizacje treningów znajdziecie Państwo na stronach Klubu.

KSGA Legion Warszawa - najlepszy klub gimnastyki w Warszawie!

 

Jeśli potrzebujesz nabyć skakankę, napalcówki, strój dla dziecka... albo kubek z logo Klubu - zapraszamy do naszego klubowego Sklepu!

Prowadzimy stały nabór dziewczynek do Klubu!
Zapraszamy dziewczynki w wieku od 4 lat na zajęcia gimnastyki artystycznej i fitness sportowego!

 

UWAGA! mamy zniżki dla wszystkich z klubu LEGION Warszawa na zakupy w sklepie WIKA (W-wa, ul. Płocka 34)

Uzupełnienie i ozdobienie kostiumu o kryształki Svarowskiego, materiały, siateczki... Wszyscy, którzy przeszli przez proces tworzenia kostiumu dla zawodniczki znają koszty "wyposażenia" dziecka w piękną kreację na zawody.... Z przyjemnością informujemy Państwa, że nasz Klub uzgodnił zniżki przy zakupach w sklepie WIKA (Warszawa, ul. Płocka 34)!

Każda osoba, powołująca się na Klub "Legion" Warszawa (oraz podająca nazwisko dziecka trenującego w naszym Klubie) otrzymuje automatycznie 5% zniżki na dokonywane zakupy!!!

Przy większej ilości zakupów - Klub będzie w stanie otrzymać jeszcze większe rabaty. Zapraszamy więc do przypominania o Klubie "Legion" Warszawa przy każdych zakupach w firmie WIKA - dla korzyści nas wszystkich!
Informacje o sklepie można znaleźć pod adresem www:  http://www.wika.pl/

Zapraszamy do oglądania zdjęć - w galeriach na stronie www oraz Facebooku!

Zobacz nasze PROMOCJE!  Pierwsze zajęcia - zawsze bezpłatne!

Zapraszamy!!!          Szczegóły w menu: "NABORY 2014 / 2015"

 

UWAGA:

Klub oferuje realizację pokazów gimnastycznych, występów tanecznych z elementami akrobatyki, tanecznych układów grupowych. Mogą one uświetnić imprezy publiczne, być doskonałą reklamą dla wielu produktów, czy też doskonałym uzupełnieniem imprez: publicznych, rozrywkowych, sportowych...

Zainteresowane pokazami osoby/firmy - prosimy o kontakt z Klubem.

Zapraszamy do kontaktu firmy zainteresowane współpracą reklamową - chętnie nawiążemy współpracę w zamian za sponsoring klubu.

 

Nadchodzące zawody i imprezy gimnastyczne...

poniedziałek, wrzesień 01, 2014

Strona główna

KSGA "Legion" Warszawa - gimnastyka artystyczna


 

Klub Sportowy Gimnastyki Artystycznej "LEGION" Warszawa (nazywany w skrócie Stowarzyszenie Gimnastyczne "Legion" Warszawa, lub jeszcze krócej - KSGA "Legion" Warszawa) - jest klubem sportowym, specjalizującym się w szkoleniu zawodniczek w gimnastyce artystycznej, a obecnie także w fitness sportowym. Trenujemy dziewczynki w różnych kategoriach wiekowych, poczynając od dziewczynek w wieku 4 lat. Klub poprzez swoją nazwę nawiązuje także do miasta Legionowo, z którym był blisko związany w początkowym okresie działania... Obecnie Klub ma swoja siedzibę w Warszawie.

Klub został utworzony, aby dziewczynki z Warszawy, a także jej okolic, mogły odnaleźć Klub, który jest tylko dla Nich. Klub, który chce stworzyć trenującym dziewczynkom najlepsze możliwe warunki do rozwoju w tej pięknej dyscyplinie sportowej. Każda dziewczynka traktowana jest indywidualnie. Naszym celem jest trenować i rozwijać ich talenty - pracą i zaangażowaniem, dobrą organizacją zajęć i profesjonalną kadrą trenerską. Bliska współpraca z rodzicami oraz stałe dostrzeganie potrzeb dzieci pozwoliła także na zbudowanie świetnych relacji i doskonałej atmosfery wewnątrz Klubu. Nasz Klub - to nie tylko ćwiczenia na sali gimnastycznej, ale także miejsce dla świetnej zabawy, nawiązywania przyjaźni i wspaniały sposób spędzania czasu. Zostało to dostrzeżone - obecnie w Klubie trenują najlepsze zawodniczki Warszawy! W 2014 roku - nasza zawodniczka została przyjęta do Kadry Narodowej juniorów w gimnastyce artystycznej!

Staramy się bardzo, aby nasze motto - "W naszym Klubie - dzieci są najważniejsze!" - to nie były puste słowa.

Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy od lat związani z gimnastyką artystyczną. W naszym Klubie trenują utalentowane zawodniczki, zaliczane do najlepszych w Polsce, odnoszące sukcesy w rywalizacji ogólnopolskiej i międzynarodowej. Ich osiągnięcia są przedstawione w osobnej zakładce naszej strony www.

Klub zapewnia możliwość startu w ważnych zawodach w kraju i zagranicą, promuje gimnastykę artystyczną poprzez występy i pokazy układów gimnastycznych naszych gimnastyczek na festynach i imprezach publicznych. Klub organizuje również własne pokazy i zawody klubowe. W lecie, corocznie, jest organizowany dla naszych gimnastyczek obóz treningowy. Staramy się, aby wszystkie dziewczynki trenujące w Klubie miały wiele okazji do zaprezentowania swoich umiejętności oraz miały nagrodę w uznaniu i brawach publiczności za ciężką pracę na treningach.

Otwieramy grupy fitness sportowego!!! pod patronatem Akademii Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak - wielokrotnej mistrzyni Polski i Świata. W kwietniu 2014 roku zdobyliśmy srebrny i brązowy medal na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski WWF i WBBF!

 

Ogląda nas:

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

 

QR wizytówka Klubu
www, FB, tel, e-mail

Odwiedziło nas...

Dziś0
Wczoraj151
W tygodniu151
W miesiącu151
Razem...17561

Spotkajmy się na FB

Scroll to top