W naszym klubie - najważniejsze są dzieci! - motto SG "Legion"

Przegląd najnowszych wiadomości...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Poprzedni Następny

Zawody o Puchar Prezydenta Bielsko-Białe…

Zawody o Puchar Prezydenta Bielsko-Białej - za nami...

Zawody o Puchar Prezydenta miasta Bielsko-Biała w gimnastyce artystycznej - wyniki 20.10   Zawody odbyły się  w dniach 18-19 października 2014. Organizatorem zawodów był bielski klub gimnastyki artystycznej...

Czytaj więcej

Alicja Dobrołęcka - absolutna Mistrzyni …

Alicja Dobrołęcka - absolutna Mistrzyni Warszawy kl. II

Alicja Dobrołęcka - Mistrzyni Warszawy kl. II we wszystkich przyrządach!!!  Wyniki Mistrzostw Warszawy 11.10.2014 13.10   W minioną sobotę (11 października 2014) odbyły się Mistrzostwa Warszawy klasy II...

Czytaj więcej

Informacja o zajęciach w Józefowie

Informacja o zajęciach w Józefowie

Pilna informacja dla zainteresowanych zajęciami w Józefowie! 7.06   Szanowni Państwo - ważna informacja: Osoby zainteresowane zapisem dzieci na zajęcia z gimnastyki artystycznej w Józefowie - a...

Czytaj więcej

Wyniki zawodów w Białymstoku (MMM-sy)

Wyniki zawodów w Białymstoku (MMM-sy)

Wyniki naszych zawodniczek na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Białymstoku: 4-5 października 2014 6.10    Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (tzw. MMM-sy) - odbyły się 4-5 października w Białymstoku. Nasz Klub...

Czytaj więcej

Gratulujemy pierwszemu "Szczęściarz…

Gratulujemy pierwszemu "Szczęściarzowi Miesiąca"!

Pierwsze losowanie naszej Loterii - pierwszy Szczęściarz Miesiąca wybrany!!! 2.10   W dniu dzisiejszym, 2 października, zgodnie z regulaminem w obecności (i za naciśnięciem jej palca!) Członka Zarządu...

Czytaj więcej

Ruszamy! Loteria: "Szczęściarz Mies…

Ruszamy! Loteria: "Szczęściarz Miesiąca!"

"Szczęściarz Miesiąca" - nasza Wielka Klubowa Loteria! Zaczynamy już w październiku... 30.09 "Każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może..."   (cytat z "Jak rozpętałem II wojnę światową...")   Szanowni Państwo! Aby...

Czytaj więcej

Srebro dla Jessiki Paraszczak w Szczecin…

Srebro dla Jessiki Paraszczak w Szczecinie!

Wyniki IX Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostw UKS-ów - Szczecin, 27-28.09.2014. Srebrny Medal dla Jessiki! 27.09   W miniony weekend nasza reprezentacja w składzie: Jessika Paraszczak Michalina Nicpoń Alicja Dobrołęcka Julia Wojciechowska Marta Kożyczkowska Ania Szczygieł startowała...

Czytaj więcej

Brązowy medal na zawodach w Gdańsku!

Brązowy medal na zawodach w Gdańsku!

Brązowy medal drużynowo na Grand Prix Fitness w Gdańsku! 27.09 Dziś, w sobotę, w Gdańsku odbywają się zawody Grand Prix Fitness w fit-kid, Fitness sylwetkowym, gimnastycznym oraz...

Czytaj więcej

Złoto dla Jessiki Paraszczak !

Złoto dla Jessiki Paraszczak !

Złoty medal dla Jessiki Paraszczak na V turnieju Gimnastyki Artystycznej w Katowicach! 22.09   W sobotę 20 września odbył się w Katowicach V Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej...

Czytaj więcej

Sesja fotograficzna - album z planu...

Sesja fotograficzna - album z planu...

Sesja fotograficzna gimnastyczek KSGA Legion Warszawa! 3.09   W minioną niedzielę pierwsza grupa naszych gimnastyczek (kolejne sesje dla kolejnych naszych gimnastyczek już wkrótce!) - miała swoją profesjonalna sesję...

Czytaj więcej
 

 

W naszym klubie - najważniejsze są dzieci! - motto SG "Legion"

Od 1.10.2014 - rusza nasza Wielka Loteria "Szczęściarz Miesiąca" - raz w miesiącu losujemy osobę zwolnioną z opłat za zajęcia!!!

Nasza zawodniczka - Jessika Paraszczak - w Kadrze Narodowej juniorów PZG! Gratulacje!!!

Zapraszamy na zajęcia z gimnastyki artystycznej oraz fitness sportowego (zajęcia fitness prowadzone są pod patronatem Akademii Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak).

KSGA Legion Warszawa - najlepszy klub gimnastyki w Warszawie!

 

Jeśli potrzebujesz nabyć skakankę, napalcówki, strój dla dziecka... albo kubek z logo Klubu - zapraszamy do naszego klubowego Sklepu!

Prowadzimy stały nabór dziewczynek do Klubu!
Zapraszamy dziewczynki w wieku od 4 lat na zajęcia gimnastyki artystycznej i fitness sportowego!

 

UWAGA! mamy zniżki dla wszystkich z klubu LEGION Warszawa na zakupy w sklepie WIKA (W-wa, ul. Płocka 34)

Uzupełnienie i ozdobienie kostiumu o kryształki Svarowskiego, materiały, siateczki... Wszyscy, którzy przeszli przez proces tworzenia kostiumu dla zawodniczki znają koszty "wyposażenia" dziecka w piękną kreację na zawody.... Z przyjemnością informujemy Państwa, że nasz Klub uzgodnił zniżki przy zakupach w sklepie WIKA (Warszawa, ul. Płocka 34)!

Każda osoba, powołująca się na Klub "Legion" Warszawa (oraz podająca nazwisko dziecka trenującego w naszym Klubie) otrzymuje automatycznie 5% zniżki na dokonywane zakupy!!!

Przy większej ilości zakupów - Klub będzie w stanie otrzymać jeszcze większe rabaty. Zapraszamy więc do przypominania o Klubie "Legion" Warszawa przy każdych zakupach w firmie WIKA - dla korzyści nas wszystkich!
Informacje o sklepie można znaleźć pod adresem www:  http://www.wika.pl/

Zapraszamy do oglądania zdjęć - w galeriach na stronie www oraz Facebooku!

Zobacz nasze PROMOCJE!  Pierwsze zajęcia - zawsze bezpłatne!

Zapraszamy!!!          Szczegóły w menu: "NABORY 2014 / 2015"

 

UWAGA:

Klub oferuje realizację pokazów gimnastycznych, występów tanecznych z elementami akrobatyki, tanecznych układów grupowych. Mogą one uświetnić imprezy publiczne, być doskonałą reklamą dla wielu produktów, czy też doskonałym uzupełnieniem imprez: publicznych, rozrywkowych, sportowych...

Zainteresowane pokazami osoby/firmy - prosimy o kontakt z Klubem.

Zapraszamy do kontaktu firmy zainteresowane współpracą reklamową - chętnie nawiążemy współpracę w zamian za sponsoring klubu.

 

Nadchodzące zawody i imprezy gimnastyczne...

 • 1
 • 2
Poprzedni Następny

czwartek, październik 23, 2014

Strona główna

KSGA "Legion" Warszawa - gimnastyka artystyczna


 

Klub Sportowy Gimnastyki Artystycznej "LEGION" Warszawa (nazywany w skrócie Stowarzyszenie Gimnastyczne "Legion" Warszawa, lub jeszcze krócej - KSGA "Legion" Warszawa) - jest klubem sportowym, specjalizującym się w szkoleniu zawodniczek w gimnastyce artystycznej, a obecnie także w fitness sportowym. Trenujemy dziewczynki w różnych kategoriach wiekowych, poczynając od dziewczynek w wieku 4 lat. Klub poprzez swoją nazwę nawiązuje także do miasta Legionowo, z którym był blisko związany w początkowym okresie działania... Obecnie Klub ma swoja siedzibę w Warszawie.

Klub został utworzony, aby dziewczynki z Warszawy, a także jej okolic, mogły odnaleźć Klub, który jest tylko dla Nich. Klub, który chce stworzyć trenującym dziewczynkom najlepsze możliwe warunki do rozwoju w tej pięknej dyscyplinie sportowej. Każda dziewczynka traktowana jest indywidualnie. Naszym celem jest trenować i rozwijać ich talenty - pracą i zaangażowaniem, dobrą organizacją zajęć i profesjonalną kadrą trenerską. Bliska współpraca z rodzicami oraz stałe dostrzeganie potrzeb dzieci pozwoliła także na zbudowanie świetnych relacji i doskonałej atmosfery wewnątrz Klubu. Nasz Klub - to nie tylko ćwiczenia na sali gimnastycznej, ale także miejsce dla świetnej zabawy, nawiązywania przyjaźni i wspaniały sposób spędzania czasu. Zostało to dostrzeżone - obecnie w Klubie trenują najlepsze zawodniczki Warszawy! W 2014 roku - nasza zawodniczka została przyjęta do Kadry Narodowej juniorów w gimnastyce artystycznej!

Staramy się bardzo, aby nasze motto - "W naszym Klubie - dzieci są najważniejsze!" - to nie były puste słowa.

Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy od lat związani z gimnastyką artystyczną. W naszym Klubie trenują utalentowane zawodniczki, zaliczane do najlepszych w Polsce, odnoszące sukcesy w rywalizacji ogólnopolskiej i międzynarodowej. Ich osiągnięcia są przedstawione w osobnej zakładce naszej strony www.

Klub zapewnia możliwość startu w ważnych zawodach w kraju i zagranicą, promuje gimnastykę artystyczną poprzez występy i pokazy układów gimnastycznych naszych gimnastyczek na festynach i imprezach publicznych. Klub organizuje również własne pokazy i zawody klubowe. W lecie, corocznie, jest organizowany dla naszych gimnastyczek obóz treningowy. Staramy się, aby wszystkie dziewczynki trenujące w Klubie miały wiele okazji do zaprezentowania swoich umiejętności oraz miały nagrodę w uznaniu i brawach publiczności za ciężką pracę na treningach.

Otwieramy grupy fitness sportowego!!! pod patronatem Akademii Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak - wielokrotnej mistrzyni Polski i Świata. W kwietniu 2014 roku zdobyliśmy srebrny i brązowy medal na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski WWF i WBBF!

 

Ogląda nas:

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

 

QR wizytówka Klubu
www, FB, tel, e-mail

Odwiedziło nas...

Dziś32
Wczoraj83
W tygodniu301
W miesiącu2469
Razem...23541

Spotkajmy się na FB

Scroll to top