🇵🇱 Mistrzostwa Polski Juniorek za nami!

✔W finałach, Maria Naumiuk wywalczyła brązowy medal w układzie ze wstążką 🥉oraz 7 miejsce w finale obręczy i piłki 😍

🇵🇱W finałach piłki i wstążki, jako zawodniczka rezerwowa zaprezentowała się także Julia Wojciechowska 🙌

W wieloboju nasze zawodniczki uplasowały się na następujących miejscach:

🔸Maria Naumiuk – 8m🔸Julia Wojciechowska – 10m🔸Liwia Krzyżanowska – 24m🔸Joanna Babiak – 25m🔸Magdalena Włodek – 32m🔸Jagoda Nasiadka – 55m

🇵🇱 W Drużynowych Mistrzostwach Polski, nasza pierwsza drużyna (Maria Naumiuk, Julia Wojciechowska, Liwia Krzyżanowska) uplasowała się tuż za podium, na 4 miejscu wśród 19 drużyn.Druga drużyna Legion Warszawa (Joanna Babiak, Magdalena Włodek, Jagoda Nasiadka) zajęła 12 miejsce