W dniach 20.01-28.01 odbył się obóz sportowo-wypoczynkowy w Sępólnie Krajeńskim. Dla ponad pięćdziesięciu uczestniczek naszych zajęć była to fantastyczna okazja do spędzenia tygodnia na wspólnych treningach i zabawie.
Dziewczynki miały możliwość korzystania z hali sportowej oraz salki fitness, gdzie odbywały się codzienne treningi. Oprócz nauki nowych elementów, każda grupa przygotowywała układy na pokazy, które były podsumowaniem treningów i okazją do zaprezentowania się przed całą grupą.
Tradycyjnie już na naszych obozach, nie spędzamy czasu tylko na sali gimnastycznej 🙂 Czas wypełniony jest rozmaitymi zajęciami takimi jak: wspinaczka, basen, konkursy plastyczne, dyskoteka, odnowa biologiczna i oczywiście szalone zabawy na śniegu!
Cieszymy się, że to już kolejny obóz, który mogliśmy spędzić z naszymi podopiecznym i już teraz czekamy na kolejny wyjazd: Summer Rhythmic Gymnastics Camp 2018 🙂

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/0gdPpiCG1eA" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>